Webtv

Webtv

Web tv; video sosyal ağı olarak bilinmektedir. Açılım olarak videolu sosyal paylaşım diyebiliriz. Diğer sosyal ağlara nazaran daha fazla hizmetleri ve fırsatları ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş ve hayatımıza girmiştir. Web tv videolu sosyal ağdan ziyade aynı zamanda sadece ülkenizde değil, tüm dünyada internet kullanıcılarına yayın yapmanızı ve sesinizi herkese duyurmanıza fırsat tanımaktadır.

Web tv aracılığı ile;

  • Canlı yayın
  • Video paylaşımı
  • Canlı tv yayını

Vb içerikleri paylaşıp, bu paylaşımlar ile takip edilmeyi, canlı olarak izlenmeyi ve yaptığınız yayınlara olumlu olumsuz eleştiriler için yorum yapma fırsatı sunulmaktadır. Kanal takip etmek ile bilinen internet televizyonlarında birçok farklı yayın ve kategoride yayın yapmanız olanakları tanınmaktadır.

Bizlerde, www.tvsitesikur.com olarak profesyonel ekibimiz ile webtv kurulum alanında hizmetlerimize her  geçen gün devam etmekteyiz. Adımızı bu sektörde en fazla tercih edilen kuruluşlar arasında görmekten mutluyuz. Sizlerin dijital yayıncılık ve video paylaşımınıza fırsat tanımakta aynı zamanda gelişmiş alt yapımız sayesinde hd kalitesinde yayın, canlı yayın, canlı tv yayını ve video paylaşmanıza olanak veriyoruz. Keza bizlerden kurulum sağladığınız web.tv lerininizin sosyal medyada da takip edilme, androind ve Iso cihazlardan indirilme, google play storede kendi tv nizi bulma ve izlenebilme olasılıklarını da sizlere sunmaktayız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.