WEBTV SİTESİ KURULUMU

Kendi webtv kanalını kurmak isteyenler için Profesyonel olarak tvsitesikur.com ekibi olarak sizlere en yi kalitede 7/24 kaliteli hizmet veremeye devam ediyoruz.

Neden WebTV kurmalıyım? diye soracak olursanız web tv ile sizlerde internet de yerinizi alabilir ve kendi web tv kanalınızı kurarak kendi reklamlarınızı yayınlayabilir ve internet üzerinden para kazanabilirsiniz. İnternet tv ile reklamalrdan para kazanan rakiplerinize yetişmek için acele edin ve sizler de kendi web tv kanalınızı şimdi hemen online olarak kurabilirsiniz. Aklınıza takılan herşeyi websitemiz üzerinden canlı destek bölümünden bize sorabilirsiniz. 

Webtv kanalı ile otoyayın özelliği ile webtvniz 24 saat yayın da olması için sizin seçtiğiniz videoları ekleyerek 24 saat webtvnizi yayınlayabilirsiniz. İstediğiniz kadar uzun videoları da webtv sitenize ekleyebilirsiniz. Web TV panelinizde uzun videoları ekleyebilir ve istediğiniz boyutda videoları Panel veya FTP den yayınlayabilirsiniz. 

WEBTV HD yayın kalitesi ile sizlerde FULL hd olarak tv kanalınızda videoları oynatabilirsiniz. Fullhd tv yayınları ile sizlerde canlı yayınlar yapabilirsiniz. Sınırsız kalitede full hd tv sitesi kurabilirsiniz. 

Web tv kanalınızı kurmak için bizimle iletişime geçerek online olarak siz de tv kanalınızı kurmak için bize ulaşınız. 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.