Webtv Sitesi Kurulumu

Web TV sitesi kurmak isteyenler ve ilk defa web TV sitesi kurulumu yaptırmak isteyenler için internet üzerinden online Canlı TV yayını yapabileceğiniz hosting paketi ile birlikte internet web TV sitenizi full HD kalitede profesyonel olarak kurulum yapıyoruz.

Web TV sitesi kurmak için ilk önce bir TV alan adı belirlemeniz gerekmektedir. TV alan adınızı akılda kalıcı bir isim olarak belirlemeniz sizin TV kanalını için hem daha iyi olacak hem de internet üzerinden izleyicileriniz TV kanalı adına akıllarında kolayca tutabilecektir.

Web TV sitesi adınızı belirledikten sonra ister özel yazılan isterseniz de hazır yazılım paketlerimizden alarak internet TV websitenizi online olarak firmamızdan kurulum yaptırabilirsiniz. Web TV yazılım paketiniz kurulduktan sonra web TV ile nasıl canlı yayın alınır web TV nasıl kullanılır Bununla ilgili detaylı bilgi ve dökümanlar mail adresinize gönderilecektir.

Online Canlı TV siteniz ile HD olarak canlı TV yayınları yapabilir Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden Web TV kanalınızı mobil cep telefonların ile veya Bilgisayar tabletler ile kolayca kesintisiz olarak izleyicileriniz izleyebilir.

Web Tv kanalınızı özel olarak TV hosting paketi hizmeti ile Entegre edilerek online canlı TV yayıncılığı yapabilir ip kamera ile sokakta TV canlı yayınlar yapabilir ve yine aynı zamanda TV hosting paketi paneli üzerinden izleyicilerinizi anlık olarak görebilir ve istatistiklerinizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Internet TV sitenizi TV admin panelinden dinamik olarak Türkçe versiyon ile kolayca yönetebilir ve aynı zamanda internet ve TV nizde aklınıza takılan soru ve sorunlar ile firmamızla irtibata geçebilir yine aynı zamanda 7 24 Ticket sistemi ile destek alabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.