webtv sitesi kurmak

İnternet üzerinden online hazır webtv sitesi kurmak istenyeler için herşey dahil paketlerimiz ile kendinize ait bir internet tv sitesi kurabilirsiniz. Firmamız tamamen medya firması olarak sizlere internet tv sitesi kurulumu konusunda tam profesyonel hizmet vermektedir. Ayrıca Wowza webtv yazılımı türkiye ana bayisi olarak sizlere web tv için gerekli olan tv hosting hizmetini de vermektedir.

Ekonomik web tv sitesi paketlerimizde domain ve webhosting ayrıca 1 yıllık tvhosting hizmeti de içinde verilmektedir. Kendinize ait bir internet televizyonu kurmak istiyorsanız ve bu internet tv için gerekli olan herşeyi ve tüm altyapıyı firmamız dan online kredi kartı ile satın alabilirsiniz. İnternet tv kurulumunda %50 indirim kampanyalarımız da başlamıştır.

Kendinize ait bir webtv istasyonu kurmak istiyorsanız tek yapmanız gereken kendi web tv adınızı belirlemek, web tv adınızı örneğin show tv, kanal d, atv, tv8, trt, fox tv, samanyolutv, gibi özel bir isim belirledikten sonra alan adınızı www.isvicretv.com gibi kuruyoruz. Tv isminize göre alan adınızı (domain adresinizi) tescil ediyoruz.

Profesyonel webtv sitesi tasarımımız ile sizlerde internet üzerinden kendi tv yayın akışınızı oluşturabilir ve internet televizyonculuğuna adım atabilirsiniz. Profesyonel bir tv kurmak istiyorsanız firmamızın yıllara dayanan tecrübesi ile kendinize ait 24 saat kesintisiz yayın yapan full hd web tv sitesi kurabilirsiniz. Ayrıca oto tv band yayını ile canlı tv yayını yapmadığınız zamanlar web tv niz tıpkı ulusal tv kanalları gibi 24 saat açık olacaktır ve izleyici kaybınız olmayacaktır. Kendi belirlediğiniz mp4 videolarınızı ve reklam kuşaklarınızı web tv nizde zamanlayabilir ve sıralayabilirsiniz. İnternet tvniz böylelikle 24 saat açık kalacaktır. Sizlerde profesyonel bir web tv sitesi kurmak istiyorsanız canlı yayın streaming ve play out yazılımı ile full hd sınırsız kalitede limitsiz trafik ile web tv yayını yapabilirsiniz.

Web tv kurulumu için bize ulaşınız. İster amatör isterseniz profesyonel olarak web tvnizi 1 gün içinde kurabiliriz.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.