Webtv kurulumu kampanyası

Web TV kurulumu yaptırmak isteyenler için yeni bir kampanya ile karşınızdayız internet üzerinden kendinize bir televizyon sitesi kurmak istiyorsanız ve ilk defa kurtulacaksınız firmamız sizler için hazırlamış olduğu hazır web TV sitesi ile birlikte TV hosting paketine kurmaya devam etmektedir TV hosting paketi alan tüm müşterilerimize bu ay itibariyle web TV sitesi hediye olarak bulunmaktadır TV hosting satın aldıktan sonra bizimle irtibata geçerek ücretsiz web tv İsteğinizi durdurabilir ve çok uygun fiyatlarla artık sizin de bir web tv televizyonunuzu olabilir.

Hiçbir yerde bulamayacağınız profesyonel web TV sitesi ile HD yayın yapabilir ve yine aynı zamanda kendi videolarınızı 7 24 kesintisiz olarak oynatabilirsiniz TV hosting paketlerimiz dan birini satın aldıktan sonra belirlemiş olduğunuz TV adına hazır tema paketi olan TV sitesi firmamız tarafından hediye olarak kurulmaktadır.

Aylık 100 tl fiyatlarla kendinize ait bir TV istasyonu kurabilir ve web TV kanalı kurarak online ister cep telefonlarınızdan ister bilgisayar ve tabletlerinizden canlı TV yayınları yapabilir ve videolarınızı kolayca oynatabilirsiniz.

Kampanyalı TV hosting paketlerimiz ve kampanyalı TV sitesi paketlerimiz için bizlerle irtibata geçebilir ve tüm kampanyalarla ilgili bilgi alabilirsiniz TV sitesi hediye kampanyanız nisan ayına kadar geçerli olup Nisan 2016 ayı  kampanya sonudur. TV ile ilgili yeni kampanyalarımız için bizlere ulaşabilir ve internette versenize Sizlerde online kurabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.