WebTV de Kampanya

WebTV de Kampanya zamanı, 

Kendi webtv sitesini kurmak isteyenlere özel olarak tvhosting paketi 3 ay hediye ediyoruz. Kendinize bir webtv kurulumu yapmak istiyorsanız ve daha önce hiç webtv kurmadıysanız sıfırdan başlayanlara özel olarak hazırladığımız webtv paketleri ile 2017 yılında sizlerde kendi internet web tv kanalınızı kurabilirsiniz. Profesyonel bir webtv sitesi kurmak için bizimle iletişime geçerek kendi tv kanalınızı yeni kampanyaalrımızdan faydalanarak anında satın alabilirsiniz.

Webtv paketleri ile mobil telefonlardan canlı tv yayını yapabilirsiniz. Facebook dan tv yayını yapabilirsiniz. İster facebook sayfanızda isterseniz kendi facebook profilinizde online canlı web tv yayınları yapabilirsiniz. Profesyonel olarak internet üzerinden canlı web tv yayını isteyene herkes yapabilir. Web tv bayi paketlerimizden de faydalanabilirsiniz. 

Webtv bayi paketlerimiz ile müşterilerinize webtv sitesi satabilir ve internet üzerinden kendi satış ağınızı kurarak webtv satışı yaparak para kazanabilirsiniz. Webtv reseller hosting paketlerimiz ile sınırsız web tv paketi satışı yapabilirsiniz. 

İnternet de canlı web tv kurulumu yapan firma sitesi olarak hem size özel web tv kanalı kurmaktayız hemde hosting frmaları için veya bireysel firma ve şirketler için web tv santrali kurulumu yapmaktayız. Webtv kurmak istiyorsunuz profesyonel olarak tv web sitemiz ile kolayca türkçe panelden web tv kanalınızı yönetebilir ve web tv kanalınızdan canlı tv yayınları yapabilirsiniz. 

Webtv yayın paketlerimizde facebook, ınstagram, whatsaap, youtubeperiskop kalitesinde yayınlar yapabilirsiniz. Sınırsız yayın trafiği ile istediğiniz yayın kalitesinde full hd web tv yayını yapabilirsiniz. 

Profesyonel web siteli web tv paketlerimizden hemen faydalanmak için sizlerde bizimle iletişime geçerek kendi web tv kanalınızı kurabilirsiniz. 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.