Web Tv Yayın Programı İndir

WEB TV YAYIN PROGRAMLARI:

İnternet üzerinden Canlı tv yayını yapmak isteyenler için önerdiğimiz en iyi web tv programları hakkında bilgi vereceğiz.

İlk defa internet tv kurmak isteyenler için harika canlı streaming yayın programları olan bu programlar ile canlı tv yayınları yapabilirsiniz. İlk önce şunu belirtmek gerek. İyi bir canlı yayın yapmak istiyorsanız özellikle FULL HD canlı tv yayını yapmak için mormal Adsl internet bağlantısı yerine VİBER, veya FİBER internet satın almayı unutmayınız. Bulunduğunuz ev ofis stüdyo veya tv yayını yapacağınız yerde viber veya fiber internet yok ise o zaman full hd yayın yerine yayın kalitenizi internet bağlantı hızınıza göre ayarlarsanız tv yayınlarınızı izleyen izleyicileriniz de ve sizde donma problemleri olmayacaktır. Kesintisiz internet tv canlı yayını yapmak için bu dediklerimizi özellikle dikkate almanız gerekmektedir. 

KALİTELİ VE FULL HD CANLI TV YAYINI İÇİN UNUTMAYINIZ. Upload hızınız çok yüksek olmalıdır. 

Viber fiber interneti olmayanlar 640 x 360 yayın kalitesinde yayın yapabilirler. Tv yayınlarında upload çok büyük olduğundan hem görüntü hem ses aktarımı olduğundan buna çok dikkat etmelisiniz. Radyo yayını yapanlar için bu önemli değildir. Radyo da sadece ses aktarımı olduğu için istediğiniz internet bağlantısı ile kesintisiz radyo yayınları yapabilir ve canlı yayınları sorunsuz yapabilirsiniz. 

İNTERNET TV YAYIN PROGRAMLARI İNDİR.

Profesyonel İnternet Tv Yayını yapmak istiyorsanız ve kesintisiz encoder yayın programlarından faydalanabilir ses ve görüntü aktarımını bu ücretsiz programlar ile yapabilirsiniz. Profesyonel internet web tv yayını yapmak için programların free sürümünü kullanabilir veya ücretli full sürümlerine de geçebilirsiniz. Aynı zaman da full 24 saat canlı yayın yapmak istemiyorsanız bunun için band yayını tv hosting satın alabilirsiniz. 

Stream Url: Yayın yapılacak RTMP url si (uygulama ismi gibi ek bilgiler içerebilir)
Stream Name: Yayın kod adı
Stream User: Yayın koduna ait kullanıcı adı
Stream Pasword: Yayın koduna ait kullanıcının şifresi

Hazır Tv sitesi kur paketlerimizi inceleyerek sizlerde kendinize ait bir tv kurmaya başlayabilir reklam ve sponsorlardan tv niz üzerinden internet geliri yapabilirsiniz. Kendinize ait bir webtv kurmak için geç kalmayınız. Hem radyo hem tv kurmak istiyorsanız ücretsiz fm.tv.tr domainlerimiz den de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. İsteyen herkese profesyonel olarak web tv kurmaya devam ediyoruz. 

KAMPANYA İNTENET TV

İNTERNET TV SİTESİ HERŞEY DAHİL 2017

TvSitesikur

radyo_satin_al

radyo_demo

radyo_demo_siteyi_incele

radyo paketini incele

1 Yıllık Web Hosting ve Domain Hediye

1 Aylık Tv Hosting  Hediye

Iphone ve Android Telefonlarda İzlenme Özelliği

Gelişmiş Yönetim Panelli Web Sitesi

Facebook Üzerinden Canlı Yayın İmkanı

Mobil Telefon ve Tabletlerden Canlı Yayın İmkanı

PAKET FİYATI: 1500,00 TL yerine 750,00 TL

( Kampanya 30 Ekim 2016 Kadar Geçerlidir.)

İZLEYİCİ LİMİTİ=  (Anlık *250* İzleyici)

(Ertesi ay yayın için 100 TL ödersiniz.)

ÖRNEK SİTE

 www.mavigecetv.com

cizgi

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.