Web tv nedir nasıl kurulur?

Web tv nedir, Nasıl Kurulur ? İnternet Teknolojisinin hızla gelişmesi ile internet radyoları, internet televizyonları da gündeme ismini vurdu. Herkesin bildiği gibi bir radyo veya tv kurmak çok yüksek maliyetler isterken artık herkes kendi radyosunu kurabiliyor. Bunun yanında artık herkesin bir İnternet televizyonu olabilir. Peki web tv nedir ve nasıl kullanılır bu konuda sizlere kısa ve öz bilgiler vereceğiz.

Web TV nedir?  Tv Hosting adı verilen internet de Tv Hosting adı ile satılan FMS URL ile online canlı tv yayın yapmaya yarayan sistemlerden oluşur.  Peki TvHosting nasıl işler diye soracaksanız İlk önce size verilen RTMP ile bilgisayarınıza indirdiğiniz tvhosting programı sayesinde Kendi bilgisayarınızdan TV yayınını bizim sunucularımız olan RT TV serverlerine iletirsiniz. Ordan bizim sunucularımız aracılığyla da sizi izleyecek kişiler android, Iphone, veya Masaüstü Bilgisayar ve tabletleri ile online olarak canlı yayını izleyebilirler.

web-tv-kurulumu

KISACASI WEB TV: web tv ile sınırsız izleyiciye ulaşabilir ve limitsiz olarak internet tv yayını online canlı veya otomatik olarak yapabilirsiniz. İnternet TV ile bildiğiniz ulusal televizyonlar gibi kendi tv kanalınızı kurabilir ve kendi internet tv siteniz ile canlı tv yayın akışı yapabilirsiniz.

WEB TV, nasıl kullanılır? İnternet Web tv paketimizi satın aldıktan sonra size firmamız online tv web klavuzu adında videolu eğitim gönderir bu videolu eğitimi izleyerek internet üzerinden nasıl web tv yayıncılığı yapılır ve yine nasıl web tv ile online canlı yayına girebilirsiniz yada web tv yayını yapmak için hangi programlar gerekir gerekli tüm bilgi ve dökümanlar İPTV, ile birlikte size gönderilir.

Web Tv Altyapımız? internet tv yayını yapmak için çok yüksek kalite de bulut sunuculara ihtiyaç vardır. Firmamız da cloud web tv server konusunda en yüksek 256 GB ram özellikte ve 10Gbit hızında sunucular ile kesintisiz tv yayın hizmeti vermektedir.  Bu sayede donma, kesinti, kasma, kopma gibi olaylar olmadan hızlıca profesyonel tv yayını yapabilirsiniz.

web-tv-nasıl-kurulur

WEB TV SEO, web tv konusunda size vereceğimiz internettv hazır site paketimiz de tv sitenizin anahtar keylerini yönetim panelinden yönetebilir ve yine her sayfanız için seo url ile google de indexlenmeniz kolayca olur.

Web tv tasarımı, İnternet televizyonu kurmak isteyenler eğer özel bir tv siteniz olsun istiyorsanız sizin için biz en iyi kalitede sizin istekleriniz ile istediğiniz gibi bir tv sitesi scripti, yazılımı yapıyoruz. tamamen size özgün bir web tv sitesi tasarımı yaptırmak istiyorsanız istediğiniz projelerde tv sitenizi dizayn ediyoruz ve kendi belirlediğiniz templates veya grafiklerde tasarlıyoruz.

Tv Sitesi Destek, ile internet tv kurmak isteyenler için hazır tv videolu eğitim ile internet tv nasıl yapılır, internet tv yayını nasıl yaplır ve internet tv nasıl kullanılır gibi konularda bizler sizler için eğitim veriyoruz. Videolu tv sitesi kurma eğitimi ile sizlerde online tv yayını yapmayı öğrenebilirsiniz.

İNTERNET TV SİTESİ ; internet tv siteniz yoksa bir tv hosting aldınız ve internet tv sitesine ihtiyacınız varsa firmamız ücretsiz oalrak yıllık alınan tv hsoting paketlerinde tv sitesini hediye etmektedir. İnternet tv hazır portalımız ile kendi tv sitenizi düzenleyerek profesyonel tv sitesi ile sizlerde Televizyonculuğa adımınızı atınız.

İNTERNET WEB TV KURMAK, için bize ulaşmanız yeterlidir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.