Web.tv Kurulumu Yapmak istiyorum

Web tv kurmak istiyorum diyenler için hazırlamış olduğumuz hazır TV sitesi tasarımı ile Artık internet üzerinden kendinize ait bir TV sitesi kurabilirsiniz Eğer web sitesi kurmak istiyorsanız ve ilk defa kendinize ait bir televizyonun olsun istiyorsanız biz de sizler için en iyi altyapıda internet televizyonu kurulumu ve gerekli olan tüm her şey ile birlikte full paket olarak kurulum yapıyoruz.

Web TV kanalını Okul dershane kolej haber şirket spor konferans veya özel olarak her yer için kullanabilir ve kendi TV kanalınızı kurabilirsiniz. Web tv yayınlarınızın isterseniz Cep telefonunuz ile Bulunduğunuz ortamda Online olarak canlı yayınlara girebilir ve yine aynı zamanda cep telefonu ile internet TV yayınlarınızı online canlı izleyebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük ve en çok kurulum yapan Radyo ve TV firması olarak internet üzerinden online televizyonlarınızı güvenceli bir şekilde kurulum yapıyoruz ve en iyi şekilde sizler için TV hosting konusunda hizmet veriyoruz. Ayrıca tüm TV hosting paketlerinde sınırsız trafik alanı mevcut olup herhangi bir kısıtlama olmaksızın sınırsız olarak Canlı TV yayını yapabilir ve internet üzerinden online görüntü ve ses aktarımını TV hosting paketiniz ve birlikte yapabilirsiniz.

Web TV kanalı için gerekli olan TV hosting paketleri firmamız tarafından istenilen özellik ve sayıda kurulmaktadır isterseniz kendi TV hosting paketiniz oluşturabilir ve internet televizyonunuzu kendi izleyici limitiniz de oluşturabilirsiniz TV hosting olarak Yüksek kalitede centos işletim sistemli 256 gigabyte RAM’i makinelerde 40 çekirdek sunucularda hizmet vermekteyiz isteyen firma şirket veya televizyonlar için kendi TV’yi sunucularının kurmaktayız ve aynı zamanda yerel bölgesel veya ulusal televizyonlar için Kabinet olarak TV hosting yazılım ve sunucu hizmetlerini yapmaktayız.

Web TV için gerekli olan TV hosting hizmetine ve yine TV sitesi ve gerekli alt yapılarını firmamızdan temin edebilir ve kendi web tv sözü kurabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.