Web Tv Kurma

Web Tv Kurma

Web televizyonlarda adından da anlaşılacağı gibi dijital yayın programlarıdır. İnternet ara yüzü ve online aracılığı ile belirli video, yayın veya görselleri bu ara yüz fırsatı ile yurt içinde ve yurt dışında online izleyicileri sunmaktır. Sadece yurt dışında veya yurt içinde yayın yapma olanağınız yok, dilerseniz belirli kesime veya hedef kitlenize bunu sunabilirsiniz.

Aynı zamanda sosyal medyadan, google play storeden, Android ve Iso cihazlardan indirilme ve takip etme olasılıkları ile hedef kitlenizi bir arada tutabilir ve onlara zaman ve mekan sınırı tanımadan eğitimler, toplantılar, videolar vb birçok içeriği sunabilirsiniz.

Bizler, www.tvsitesikur.com olarak alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile profesyonel ve amatör web tv kurma hizmeti sunmaktayız. www.mavigecetv.com gibi sizlerde kendinize ait olan bir televizyon sitesi kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz canlı tv yayını, dilerseniz istediğiniz kategorilerde yayın yapabilirsiniz. Yayın akışınız, saatleriniz, yayınlamak istediğiniz programlar ve televizyon isminizi sizler dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Bizler ile iletişime geçin ve hayallerinizde ki tv sitesini aktarın bizler gerçekleştirelim.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.