Web TV Kur Maliyeti

Türkiye’nin en büyük WebTV Datacenter firması olarak 1000lerce internet televizyonuna online olarak hizmet vermekteyiz. Web TV kur Maliyetlerimizde %50 indirim başladı. 750.00 TL sizde kendi web tv kurulumunuzu online olarak sitemizden canlı yapabilirsiniz. 1 Gün içerisinde web tv paketinizi kuruyoruz aynı gün içinde canlı tv yayınlarına başlayabilir ve internet üzerinden sizde kendi tv kanalınızı kurabilirsiniz. Webtv otomasyon programımız ile canlı tv yayınlarınızı yapabilir ve isterseniz ototv yayın sistemi ile canlı yayın yapmadığınız zamanlar da kanalınız 24 saat sizin seçmiş olduğunuz mp4 dosyaları ve video reklamlarınız ile online olarak ulusal kanallar gibi açık olacaktır.

WebTv paketlerimiz bildiğiniz aynı televizyon sistemleri ile birlikte çalışmaktadır. Yani ulusal tv kanallarında sistem nasıl işliyor ise webtv paketlerimizde aynı yazılımlardan ibarettir. Ulusal tvlerin kullandığı tv yazılımları ile eşdeğer olan webtv paketlerimiz ile sizlerde canlı yayınlar online yapabilirsiniz.  Profesyonel webtv kurmak isteyenler için ucuz fiyatlara webtv kanalları kurmaya devam ediyoruz. 

Webtv paketlerimiz ile birlikte ücretsiz oalrak verdiğimiz webtv sitesi panellerinden tv paketiniz ile birlikte entegrasyon yapabilir ve tv yayın akışınızı kendi belirlediğiniz yayın akışına göre düzenleyebilirsiniz.

Firmamızdan webtv açan müşterilerimiz için 7-24 yayın hizmetini veren ve servelerin başında nöbet tutan teknisyenlerimiz ile webtv yayınlarınızı kesintisiz olarak yapabilirsiniz. 10Gbit bağlantı hızı ile kesintisiz olarak webtv yayınları yapabilirsiniz. 

Web tv paketlerimiz ile sizlerde kendi webtv kanalınızı kurabilir ve internet üzerinden online canlı yayın akışlarınızı oluşturabilirsiniz. Profesyonel webtv kurmak artık çok kolay isteyen herkles kendi belirlediği bir isim ile kendi tv kanalını kurabilir ve izleyicilerini online olarak google istatistiklerinden görebilir. Web tv panelinizden sizi kaç kişi izlemiş hangi ülkeden hangi ilden ne kadar saat ve ne zamandır izlediğiniz görebilirsiniz. Şimdi internet daha zevkli web tv kanalınızı kurun ve sizlerde kendi internet televizyonunuz ile capcanlı yayınlar yapın. 

WEB.TV yayınlarınızı ister youtube, ister, facebook, isterseniz bilgisayar ve cep telefonlarınızdan anlık olarak canlı yapabilirsiniz. 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.