Web Tv ile Canlı Yayın Nasıl Yapılır ?

İNTERNET WEBTV İLE NASIL CANLI YAYIN YAPILIR VE WEB TV İLE HANGİ PROGRAM SAYESİNDE CANLI YAYINA GİRİLİR BUNUNLA İLGİLİ DETAYLI BİLGİ VE DESTEK FİRMAMIZ TARAFINDAN VERİLMEKTEDİR.

Web Tv ile Canlı Yayınlara altaki resimli anlatımda almış olduğunuz tv stream hizmeti sayesinde internet tv yayını canlı online yapabilirsiniz.

1- www.radyotelekom.com dan Tv  Paketi satın aldığınız da size verilen panelinize k.adı ve şifreniz ile aşağıdaki gösterilen yerden giriş yapınız.

Tv Hosting Kurulumu 1

2- Size verilen tv kullanıcı adı ve şifreniz ile panelinize giriş yaptıktan sonra altaki MAVİ ok ile gösterilen yere tıklayınız.

Tv Hosting Kurulumu 2

3- Daha sonra TV panelinizde altaki gibi genel canlı yayın streaming bilgileriniz gelecek. Bu bilgiler ile canlı yayın yapabilirsiniz. KIRMIZI OK ile gösterilen FMS URL ve kullanıcı adı ve şifreniz ile canlı tv yayınları yapabilirsiniz.

4- TV paketiniz ile yayın yaptığınız da canlı yayına girdiğinizde altaki “Media Player” yazan yere tıklayarak Media player videosuna tıklayarak yayınızı panelden izleyebilirsiniz. Ayrıca yayınızı sitenize koymak istersneiz altaki “HTML Embed Code” yazan yerdeki kodu sitenize eklemeniz yeterlidir.

Tv-Hosting--Kurulumu-4

5- TV panelinizde altaki kırmızı ok ile gösterilen “GeoIP Map” yazna yerden tv sitenizi izleyenleri online görebilirsiniz. Panelde diğer özellikle çok önemli değil yine de istediğiniz yerleri kontrol edebilirsiniz.

 

TV PAKETİNİZ İLE CANLI YAYINA WEBCAM İLE GEÇMEK:

1- Bunun için ilk önce “TV YAYIN PROGRAMI” altaki linkten üyeliğiniz ile giriş yapıp indiriniz.

https://www.radyotelekom.com/dl.php?type=d&id=11

Daha sonra kurulumu yapınız. Kurulumu çok basit sadece direk kurabilirsiniz.

GÖRÜNTÜLÜ YAYIN ALMAK İÇİN; altaki gibi size gönderilen linkler ile canlı yayın alabilirsiniz.

FMS URL rtmp://www.tvllink.com:1935/demo
Stream: demo
Username: demo
Password bp4E29CcA$nx

2- Program da size verilen bilgileri nereye girebilirsiniz.

İnternet-Tv-Yayını-Yapmak-1
3- Size verilen FMS ve STREAM bilgilerini girdikten sonra “Connect” yazan yere tıklayın ve K.adı ve şifrenizi isteyecek onu da altaki gibi giriniz.

İnternet-Tv-Yayını-Yapmak-2

4- Kullanıcı adı ve şifrenizi girtikten sonra altaki yeşil ok ile gösterilen “START” yazısına tıkllamanız yeterli. Artık canlı yayına girdiniz.

İnternet-Tv-Yayını-Yapmak-3

5- Daha sonra webcam ve mikrofonunuz açık olduğunda siyah ekrana görüntü gelecek biz kapalı tuttuğumuz için görüntü gelmedi. ve yayında olup olmadığını altaki alana girip test edebilir kodu sitenize ekleyerek tv yayını yapabilirsiniz. Tv siteniz yoksa www.isvicretv.com gibi bir tv sitesi almak istiyorsanız www.tvsitesikur.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnternet-Tv-Yayını-Yapmak-4

ARTIK SİZİN DE BİR TV YAYINIZ VAR. DAHA PROFESYONEL BİR TV SİTESİ VE TV SİTENİZ DE LOGONUZ ÇIKSIN İSTİYORSANIZ BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇMELİSİNİZ.

ÖRNEK TV: www.mavigecetv.com

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.