Web Tv Hosting

Web tv hosting nedir, web tv hosting ile neler yapılır, web tv hosting ile hangi programla canlı yayına girilir, web tv hosting ile cep telefonuyla canlı yayına girilirmi, web tv hosting ile görüntülü kamera aktarımı nasıl gerçekleştirilir? ve web tv hosting ile bant yayını nasıl yapılır? gibi birçok soru ve sorularla aklınıza takılan herşeyi cevap veriyoruz ve internet üzerinden web tv hosting paketiniz ile birlikte tüm kurulumlarınızı yapıyoruz.

Ilk önce web tv hosting nedir diye soracak olursanız Kısacası web tv hosting internet üzerinden TV yayını yapmanızı sağlayan bir hosting hizmetidir. Web hosting ile TV hosting arasındaki fark web hosting internet sitenizi barındırırken TV hosting sadece stream yani canlı yayın akışını yapmaya sağlar. Bazı kişiler webhosting ile TV hosting karıştırdıkları için bu bir hatırlatmadır. Web tv hosting ile görüntü ve ses aktarımı bildiğimiz televizyonlar ile nasıl gerçekleştiriliyorsa internet üzerinden web TV yayın programı sayesinde aynı şekilde web tv hosting ile görüntü ve ses aktarımı yayını yapabilirsiniz Yarın yapmadınız zamanlar oto TV hosting dediğimiz ya da TV hosting istasyonu adı verilen bir yazılım sayesinde sıralamış olduğunuz videoları veya zamanlanmış oldunuz videoları yayın yapmadığını saatlerde 7 24 saat kesintisiz olarak Tıpkı ulusal televizyonlar gibi yayınlayabilirsiniz.

Web TV hosting sayesinde mobil cihazlar ile ister Android ister iPhone telefonlar sayesinde görüntü aktarımı Tıpkı periskopta ki gibi canlı olarak anlık TV’ye görüntü aktarımı yapabilirsiniz Kullanmış olduğumuz yazılım periskop yapımı ile aynı olup aynı kalitede TV yayını yapmanızı sağlayacaktır.

Web tv hosting hangi programlarla yayın gönderilir en çok kullanılan web tv hosting programları Hangileridir diye  soracaksınız birçok ücretli ve ücretsiz TV yayını gönderme programı bulunmaktadır firmamız TV hosting programları arasında en çok önerdiği full profesyonel TV programı olan vmix ile görüntülü TV yayını ve video oynatımı yapabilirsiniz. Ücretsiz internet yayın programı Adobe Flash Media Live Encoder ile görüntü ve ses aktarımı yapabilir aynı zamanda ip kamera ile TV yayınlarınızı canlı olarak TV kanalınızı iletebilirsiniz yine aynı zamanda TV hosting ile birlikte kullanabileceğiniz Birçok TV programı bulunmaktadır Bu programlarla ilgili firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.