Web Televizyonu Kurulumu

Web televizyonu kurulumu,  web televizyonu nasıl kurulur,  web televizyonu kurmak için neler gereklidir,  web televizyonu kurulumu maliyeti.

Web televizyonu kurulumu için gerekli olan her şeyi firmamız tarafından sizlere hızlı bir şekilde verilmektedir internet üzerinden kendinize ait bir web televizyonu kurmak istiyorsanız ve web televizyonu ile canlı yayınlar yapmak istiyorsanız bilmeniz gereken tüm Herşey firmamız tarafından sizlere eğitim videosu ile birlikte gönderilmektedir.

Web televizyonu kurmak için herhangi bir sistemi ihtiyacınız olmadan tüm gerekli altyapı firmamız tarafından sizlere gönderilmektedir hep televizyonu kurmak için gerekli olan Stream bilgileri size gönderilecek bu bilgilerle ister webcam isterseniz de bir kamera ile canlı yayınlara girebilirsiniz yine aynı zamanda hep televizyonu kurmak için gerekli olan bant yayını sistemiyle Eğer canlı yayınlara girmediği zamanlar web televizyonun 24 saat sizin seçmiş olduğunuz videolarıyla yayın yapsın istiyorsanız Bununla ilgili gerekli olan ftp bilgileri de sizlere gönderilmektedir kendi belirlediğiniz videoları MP4 formatında web Televizyon panelinizden ekliyerek kendi seçmiş olduğunuz videoları ve aynı zamanda reklam kuşağı attığımızda hep televizyonunda oynatabilirsiniz.

Web televizyonu kurulum için gerekli olan TV hosting paketi de firmamız tarafından sizlere verilmektedir TV hosting Canlı yayınlarda yapabilirsin aynı zamanda TV hosting ile bant yayını  oluşturabilirsiniz.

Web televizyonu kurmak için gerekli olan tüm her şey firmamızdan sizlere gönderilmektedir ve televizyon kurulumu yapıldıktan sonra gerekli olan web tv programı da aynı zamanda size gönderilerek Bu program sayesinde internet üzerinden canlı TV yayınlarına giriş yapabilirsiniz.

Sizler de kendinize ait bir internet web tv kurmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kendi web tv kanal bulabilir ve kendi web tv istasyonu ile dünyanın her yerine ister canlı yayın yapabilir isterseniz de video yayını yapabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.