WEB Televizyon Sitesi Kurulumu

Web televizyonu kurmak isteyenler artık sizler için internet üzerinden online hazır TV sitesi modülü firmamız tarafından geliştirerek aynı anda hem TV yayını hem de video yayını yapabilirsiniz web TV yayını ile internet üzerinden online videoları oynatabilir ve görüntülü canlı TV yayınları yapabilirsiniz.

Web televizyonu kurulumu için gerekli olan web hosting domain TV hosting gibi Gerekli olan tüm paketler firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir TV sitesi hazır paketler bir gün içerisinde kurulmaktadır ve aynı gün içerisinde TV yayınlarına başlayabilirsiniz.

Günümüzde Herkesin kendine ait bir TV kanalı olabilir isteyen herkes kendi televizyonu ile istediği videoları yayınlayabilir istediği an canlı yayın yaparak seni TV yayın akışını düzenleyebilir.

Yıllık TV hosting paketi alan tüm müşterilerimize internette web sitesi hediye olarak ücretsiz olarak bulunmaktadır ücretsiz TV sitesi arayanlar için firmamızdan TV hosting olarak sizlere de ücretsiz TV sitesi paketlerimizden faydalanabilir ve kendinize ait bir TV sitesi online kurabilir ve TV kanalını izle online canlı yayın yapabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.