Üniversite Televizyonu Kurmak

Üniversite televizyonu kurmak için Sizlerde bizimle iletişime geçerek kendi üniversitede ait bir internet televizyonu kurabilirsiniz. Firmamız üniversitelere ait internet televizyonu kurmaktadır birçok üniversite kendine ait internet televizyonu kurarak öğrencilerine ve öğretim görevlilerine konferansla internet yayını yapmaktadır. üniversite internet TV sayesinde üniversite öğrencilerine bilgiler verilebilir Üniversite öğrencileri ile etkinlikler düzenlenebilir, kendi üniversitemize ait internet televizyonu kurmak için bizimle iletişime geçerek Sizlerde Profesyonel üniversite TV sitesi kurabilirsiniz.

Üniversiteler için TV kurulumu konusunda ekibimiz profesyonel olarak hizmet vermekte olup, yine aynı zamanda Android ve IPhone cihazlar da internet TV televizyonunuzu izleyebilirsiniz.

Internet TV sunucu paneli ile videoları admin panelinden yükleyebilir, 24 saat televizyonunuz kesintisiz olarak yayın yapmaya devam edecektir. ister canlı yayın isterseniz de video yayınlar yapabilir, yine aynı zamanda HD olarak videoları oynatabilirsiniz profesyonel TV kurulumu üniversiteler için resmi olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. firmamız TV kurulumu konusunda kurumsal bir firma olup iletişime bağlı olarak internet yayını hizmeti vermektedir. gerek Radyo gerekse TV konusunda tüm Medya hizmetlerini vermektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.