Tvkur

Tvkur

Artık televizyon kurulumu denildiğinde sadece yerel televizyonların kurulumu akla gelmiyor. Kısacası ulaşılmaz olan hep hayallerde kalan tvkur artık birçok kişinin ulaşabileceği ve rahatlıkla profesyonel anlamda yayın yapabileceği anlamına gelmektedir.  nasıl mı? www.tvsitesikur.com aracılığı ile.

Tvkur, online olarak internet aracılığı ile kendi televizyon istasyonunuzu kurmanıza sebep olan bir dijital yayıncılıktır. Son yıllarda sıklıkla duyduğumuz bu yöntem ile sadece amatörce değil aynı zamanda profesyonel tv kurulumu da gerçekleştirmeniz mümkündür. Yerel veya kurumsal kanalların alternatif olarak kurdukları dijital yayıncılık oldukça rövaşta.

Tvkur ile Neler Yapılabilir

  • Canlı tv bağlantısı yapılabilir
  • Canlı yayın yapılabilir
  • Dilediğiniz yayın akışında dilediğiniz saatlerde istediğiniz tüm film, dizi, çizgi film, haber,magazin, yarışma vb birçok kategoride yayın yapabilirsiniz.
  • Kurumsal firmalar veya şirketler kendi isimleri ile tvkur yapıp, toplantı konferans veya videolarını hedef kitlelere ulaştırabilir.
  • Kuruluşlar hedef kitlelerine videolar ile mesajları iletebilir

Bu gibi birçok yayını yapmak tvkur  projeleri ile mümkün. Bizlerde tv sitesi kurulumu ve internet televizyonu adına her şeyi sizlere sunmaktayız. hizmet detaylarımız ve fırsatlarımız için iletişime geçebilirsiniz.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.