Tvhosting

Tvhosting

Tv hosting sizlerin internetten yayın yapmanızı sağlayacak olan bir hizmettir. Hosting hizmeti ile birçok hizmeti aynı anda alabilir ve canlı tv yayınları dahil olmak  üzere sınırsız ve kesintisiz yayın yapabilirsiniz.

TV HOSTİNG PAKETLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ:

Kurumumuz olan, www.tvsitesikur.com tv hosting paketleri ile artık sizlerle. Tv sitesi kurulumu yapan firmamız tvhosting paketleri ve hosting hizmeti ile de hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

Bizlerden aldığınız TV hosting hizmeti ile kendi seçtiğiniz , klip, video, film, çizgi film, magazin, haber ve bir çok mpeg dosyalarınızı ister sizler için hazırlanmış oto tv paketi veya dilediğiniz takdirde ise bilgisayarlarınızdan  manuel olarak online izleyicileriniz ile 7 gür 24 saat kesintisiz yayın yapmanızı sağlamaktayız. Yayın kalitenizi artırmakta ve sorunsuz şekilde evden canlı tv yayını yapmanız için gereken alt yapıları hazırlamaktayız.

Sizlerde şahsınıza ait bir tv sitesi kurulum gerçekleştirmek ve canlı tv yayını yaparak internet televizyonu dünyasında var olmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekip ve profesyonel tv tasarım ekibimiz ile sizlerin tv sitesi web tasarımları, hosting hizmetlerinde ve kurulumlarında hizmet sunmaktayız.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.