Tv Hosting Bayilik

Tv Hosting bayilik ile internet üzerinden TV hosting satış yapabilirsiniz. Özellikle hosting firmaları için geliştirmiş olduğumuz TV Reseller sunucu paketleri ile TV kanalı açarak TV hosting satışları yapabilirsiniz TV’de reseller paketlerimiz 5 bayi TV hosting, 10 bayi TV hosting, 15 bayi TV hosting, 20 bayii TV hosting, 25 bayi TV hosting, 30 bayi TV hosting, 40 bayi tv host,  50 bayi TV hosting 100 bayii tv hosting  ve sınırsız bayi TV hosting paketlerinden oluşmaktadır.

Tüm TV bayi hosting paketlerimizde sınırsız TV trafik verilmektedir yüksek kapasiteli 10 gbit hatlı TV hosting sunucularında hizmet vermektedir. TV hosting bayi paketlerimizde aynı zamanda otomatik yayın kalitesi ve sınırsız yayın kalitesi hizmeti içerisindedir TV hosting bayi paketlerimizde ister ip kamera hosting isterseniz otomatik TV hosting paketleri verilmektedir.

Web hosting satışı yapan firmalar için ürün olarak TV hosting satışı yapılabilir.  TV hosting paketlerinde kendi belirlediğiniz fiyatlarda satabilir isterseniz kendi sunucularımızda TV hosting paketi yazılımı firmamız tarafından kurulum yaptırabilirsiniz dünyanın en gelişmiş TV hosting yazılımına admin Yönetim panelli olarak kendi sunucularınıza kurabilir ve bu konuda detaylı bilgi ve yardım hizmeti sağlamaktayız.

Wowza kurulumu ve Cast Control kurulumu yaptırmak isteyen müşterilerimiz için lisans kurulum güncelleme ve teknik destek firmamız TV hosting Teknisyenleri tarafından verilmektedir. Mediacp kurulumu ve lisanslaması firmamız tarafından sorunsuz ve hatasız olarak güncel olarak kurulmaktadır. 

TV hosting paketleri yanında firmamız aynı zamanda Radyo hosting paketleri hizmeti ve sunucusu kurulumu da yapmaktadır. TV hosting isterseniz de Radyo hosting bayilik konusunda firmamızda görüşebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.