Sınırsız Tv Hosting (Limitsiz Tv Hosting )

İnternet TV hosting ile Online Tv yayın yapanlar için yeni müjdemiz olan sınırsız TV hosting ile sizlere her şey limitsiz paketleri sunuyoruz TV hosting paketlerinde sınırsız TV izleyici sınırsız trafik sınırsız yayın kalitesi ve sınırsız video yükleme özelliği ile her şeyi sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Limitsiz TV hosting paketinin genel özellikleri her şeyi sınırsız olup herhangi bir kısıtlama olmadan internet TV yayınızı özgürce yapabilirsiniz. Sınırsız TV hosting paketlerimizin bağlı olduğu ana sunucu 256 gigabyte ram li makine 40 çekirdek işlemcili ve aynı zamanda 10 gbit hat üzerinden kaliteli olarak hizmet alabilirsiniz.

Sınırsız TV hosting alan müşterilerimize aynı zamanda hazır web TV sitesi hediye olarak kullanmaktadır her bir internet TV temanız yoksa sınırsız TV hosting olarak TV sitenizide hediye olarak kurdurabilirsiniz.  Aynı zamanda TV hosting paketlerimiz full HD kalitede olup kesintisiz ve profesyonel olarak Canlı TV yayını yapabilirsiniz TV yayını yapmak için gerekli olan program dökümanlar firmamız tarafından gönderilmektedir aynı zamanda satış sonrası destek firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

Online Tv hosting satış yapmak isteyenler için yine aynı zamanda firmamız sınırsız TV reseller paketleri ile sizler için hizmet vermektedir. Hosting firmaları için hazırlamış olduğumuz ana sunucularda TV reseller paketlerimize sınırsız olarak TV’ye açabilir online TV satışları yapabilirsiniz.

Günümüzde web tv konusunda en iyi altyapısı olan wowza satış ortaklığı ile internet üzerinden TV hosting satış yapmak isteyen veya TV hosting kurulum yapmak isteyenler için firmamız Partner olarak hizmet vermektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.