Profesyonel Tv Hosting

Internet TV kurmak isteyenler için profesyonel TV hosting paketlerimiz sınırsız TV hosting trafik ile kesintisiz yayın yapmamıza imkan tanımaktadır.

Profesyonel TV hosting paketlerimiz yüksek hızlarda bulunmakta olup dünyanın en hızlı yüksek performanslı datacenter kabinetlerinde hizmet vermektedir.

Web TV kurulumu yapmak isteyenler için en hızlı ve en kalitede TV yayın hizmetine profesyonel TV hosting paketleri ile yapabilir ve kesintisiz TV Yayıncılık yapmak isteyenler için özel olarak hazırlanmış Yüksek kalitede dedicated makinelerden 10 gigabyte bağlantı hızı ile dünyanın en yüksek bağlantılı sunucularda yayın hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel TV hosting özellikle yerel bölgesel ve ulusal televizyonların tercih ettiği internet TV yayın hizmeti sistemidir internet üzerinden en verimli yayın hizmetine profesyonel TV hosting paketleri ile kesintisiz olarak verebilir Kaliteli HD yayın yapabilirsiniz aynı zamanda profesyonel TV hosting ile canlı yayın olmayan saatlerde TV bandı hazırlayarak videolarınızı 7 24 TV sitesi panelinden zamanlama yaparak oynatabilirsiniz.

Birçok karasal TV televizyon şirketleri profesyonel TV hosting paketlerinde kullanmaktadır bu paketler tamamen özel olarak hazırlanmakta olup en iyi sunucularda yüksek performanslı makinelerden oluşmaktadır.

Profesyonel TV hosting paketleri 100 kişilik TV hosting 200 kişilik TV hosting 300 kişilik tvhosting 500 kişilik TV hosting 1000 kişilik TV hosting 2000 kişilik TV hosting 5000 kişilik TV hosting 10 bin kişilik TV hosting ve sınırsız TV hosting paketlerinde oluşmaktadır Ayrıca tüm TV hosting paketlerimizde sınırsız trafik verilmektedir sınırsız trafik paketlerimizde hiçbir kesinti yapmayacak şekilde sistem tarafından ayarlanmıştır Sizlerde limitsiz trafik ile limitsiz TV hosting paketlerimizden faydalanabilirsiniz. Isterseniz TV hosting paketlerinizi de izleyici sayısını kendi isteğinize göre belirleyebilir ve aynı zamanda 1 TV hosting de Birçok TV kanalı Açabilir ya da sınırsız TV kanalı paketlerimizden faydalanabilirsiniz profesyonel  tv hosting ile detaylı bilgi almak istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.