Profesyonel İnternet Televizyonu Kur

Profesyonel İnternet Televizyonu, Kurmak istiyorsanız bizler sizler için Dünyanın en gelişmiş TV Yazılımı Altyapısı olan Wowza uyumlu tv sitesi kurmaktayız. İnternet Üzerinden Televizyon kanalı açmak isteyenler için internet tv paketlerimiz iler sizlere özel hazır tv tasarımları ve özel tv web sitesi tasarımları yapmaktayız. özel bir tasarım olan web tv sitelerimiz wordpress alt yapısı olarak değil kendi kodlmamız olarak özel yazılımcılarımız tarafından kodlanmaktadır. Asp ve Php destekli site yazılımlarımız ile sizlere kaliteli web tv tasarlamaları yapmaktayız.

Profesyonel İnternet Televizyonu Kurmak için gerekli olan Sunucu altyapını ve gerekli olan tv yayın programları ve dökümanları aldığınız tv sitesi paketi ile birlikte sizlere gönderiyoruz. Tv yayını yapmanız için aklınıza takılan tüm soru ve sorunları firmamız gerekli kurulum ve yardım ile sizlere göndermektedir. Ayrıca satış sonrası tv hosting ve tv sitesi tasarım desteğimiz ile //24 kendi tv sitenizi kurabilir ve internet üzerinden A kalitede tv yayını canlı olarak yapabilirsiniz.

Profesyonel İnternet Televizyonu Tasarımı,  yaptırmak istiyorsunuz ve size özgü bir web tasarım olsun istiyorsanız firmamız kendi kodlamacıları ile size özgü tv tasarımları tasarlamaktadır. İnternet üzerinden bir tv sitesi kurmak istiyorsnaız ve sadece size özel bir tasarım olsun istiyorsanız firmamız en kaliteli grafik ve kodlamalar ile sizler için özel tv tasarımları ve şablonları hazırlamaktadır.  Tv projenizi kendiniz belirleyerek ekendi tv sitenizi yaptırmabilir ve internet üzerinden online tv kanalınızı açarak profesyonel tv yayınları yapabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.