Personel Tv Kurulumu

Personel Tv Kurulumu

İnternet televizyonculuğu ve kurulum adeta hayal sınırlarını zorlayacak derecede hizmet alanlarını genişletiyor. Bu alanlardan bir tanesi de personel tv kurulum olarak hafızalar kazınmaktadır. Personel tv kurulumu sağlayan bireysel veya kurumsal şirketler, online olarak farklı adreslerdeki çalışanlarını aynı ortamda birleştirmeyi başarmaktadır.

Bizlerde www.tvsitesikur.com olarak internet televizyonu kurulumu sağlamaktayız. Alanımızda en fazla tercih edilen şirketler arasında yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Sizlerde personel web televizyonu kurulumu sağlayarak bu televizyondan çalışanlarınıza hitap etmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli alt yapımız, uzman kadromuz ile profesyonel anlamda internet televizyonu kurulumu sağlamakta ve sizlere kısa sürede personel web tvlerinizi hazırlamaktayız. Sahip olduğunuz web tvler ile

  • Canlı yayın yapabilir
  • Canlı tv yayınları sunabilir
  • Videolu içerikler ile eğitici nitelikli bilgiler paylaşabilir
  • Şirketin veya kuruluşunuzun, misyonu ve vizyonu hakkında bilgi verebilir
  • Duyurularınızı, reklam ve tanıtımlarınızı yayınlayabilir
  • Son dakika bilgileri paylaşabilir
  • Türkçe kontrol paneli ile, dilediğiniz günlerde saatlerde ve istediğiniz alanda yayın yapabilirsiniz.

Aynı zamanda kuruluşumuzdan faydalandığınız bu fırsatlar yanı sıra hd kalitesinde yayın sunmanızı sağlamaktayız. 7 gün 24 saat yayın yapma olasılıkları ve Androind – Iso cihazlardan indirebilme ve izlenme olasılıkları tanımaktayız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.