internet üzerinden televizyon kurmak

Son günlerde internet üzerinden televizyon kurmak isteyen ve kendi internet televizyonu kurmak isteyenler için yapmış olduğumuz yeni yazılım ile internet televizyonu kurabilirsiniz.

Internet televizyonu kurmak artık günümüzde oldukça kolay Sadece yapmamız gereken bir internet televizyon adı belirleyerek ve bu televizyon adı ile bize başvurarak Kendi internet radyomuzu kurabilirsiniz.

Gelişmiş profesyonel bir internet televizyonu kurmak artık çok kolay belirlediğiniz TV adınız ile birlikte full HD yayın yapabileceğiniz TV hosting ve internet Web TV televizyonunuzu kuruyoruz web tv televizyonunuzu kurduktan sonra internet üzerinden nasıl Canlı TV yayını yapılır ve internet televizyonu ile nasıl görüntü ve ses aktarımı gerçekleştirilir Bununla ilgili teknik desteğimiz de birlikte internet televizyonu yapmanız için gerekli olan tüm her şey paketle birlikte size gönderilmektedir.

Ister bireysel isterseniz de kurumsal olarak web tv nizi kurabilir internet üzerinden kendinize ait bir televizyon kanalı kurarak online Tv yayıncılığına başlayabilirsiniz aynı zamanda internet televizyonu için geliştirmiş olduğumuz Web Tv Player sayesinde internet TV  kendi logonu ile oluşturabilir ve Tv Player sayesinde profesyonel TV ekranı oluşturabilirsiniz.

Web TV paneli isterseniz Cep telefonunuz ile canlı TV yayınları yapabilir sokak ortasında Nerede olursanız olun cep telefonunuzdan veya ip kamera ile canlı TV yayınlarına girebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.