İnternet Tv Nasıl Kurulur

Kendi Internet Tv, İnternet Tv Sitesi, Sanal TV Yayını, Web Tv yada İPTV televizyonu kurmak mı istiyorsunuz? İlk defa internet tv kurmak isteyenler için profesyonel tv sitesi ylllık tv istasyonu satan alan müşterilerimize hediye ediyoruz.

Evet internet tv sitesine para ödemenize gerek yok biz sizlere tv hosting aldığınızda tv sitesini hediye ediyoruz. Profesyonel İnternet Tv sitesi ile sizlerde kendinize ait bir tv sitesi ve tv yayını yapabilirsiniz.

Gelişmiş Tv sitesi ile internet televizyonu kurmak isteyenler için tıpkı ulusal televizyonlar gibi kesintisiz tv yayını yapabilirsiniz.

İnternet TV nasıl kurulur? Nasıl İnternet TV yayını yapılır? İnternet TV ile Nasıl Mp4 dosyaları yüklenir ve yayına verilir? İnternet Tv kurarak nasıl webcam veya ipcamera ile yayın aktarımı sağlanır bu konuda sizlere ücretsiz video ve program klavuzu veriyoruz.

Gelişmiş Tv altyapımız ve yüksek teknolojide tv yayın streaming kabinetlerimiz ile sizlere en iyi hızda 10 gbit hızda veri aktarımı ve donma olmadan profesyonel kalitede HD olarak tv yayınlarınızı yapmanıza olanak sağlıyoruz.  Web Tv, İnternet Tv yanı sıra IP Kamera sistemleri ile internet televizyonu kurmak isteyenler için en iyi şekilde tv hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

İnternet tv kurulumu (web tv kurulumu) çok düşük maliyetlerde olup uyduya verilen yüksek ücretler gibi değildir. Düşük fiyatlar ile kendi internet televizyonunuzu kurabilir ve internet üzerinden profesyonel tv yayın akışları yapabilirsiniz. İnternet tv kurmanın maliyetleri düşük olması gelişen teknoloji ile sunucu barındırma hizmetlerinin yazılımla entegre edilmesinden dolayı herhangi bir kablo veya uydu ya ihtiyacınız olmadan profesyonel olarak internet web tv yayıncılığı yapabilirsiniz.

İnternet televizyonu ilk defa kuracaklar için, web televizyonu klavuzu dediğimiz videolu eğitim ile sizlerde 1 gün içinde kendi web televizyonunuzu kurabilir ve ıptv ile internet üzerinden canlı yayınlar veya oto tv yayını yapabilirsiniz. otomatik tv yayını nedir? autotv yayın dediğimiz sistem ile sizlere verilen bir sunucuda hdd yada hardisk e mp4 videolarınızı yükleyerek 7-24 tv yayınları yapabilirsiniz. Otomatik tv paketlerimiz ile istediğiniz gibi sınırsız tv yayını yapabilirsiniz. İnternet üzerinden sınırsız tv yayını yapmak isteyenler için profesyonel tv paketlerimiz ile bizlerle görüşebilirsiniz.  Özel limitsiz tv hosting paketlerimiz ile sizlerde çok ucuz fiyatlar ile televizyon izleyicileriniz kısıtlanmadan sınırsız olarak tv yayını yapabilirsiniz.

Web tv sınırsız paketlerimiz ile izleyici ksıtılaması olmadan televizyon yayınlarınızı istediğiniz kadar kişi izleyebilir. Sınırsız olarak tv yayını yapabilirsiniz. İnternet tv konusunda ekibimiz ile sizler için en iyi alt yapıda profesyonel tv sistemini wowza alt yapısı ve wowza lisanslaması ile sizlere en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Dünyanın en gelişmiş web tv yayın sistemi wowza alt yapımız ile geliştirdiğimiz tv player sayesinde tv logonuzu istediğiniz gibi televizyonunuzda yapabilir yine tv yayını yaparken videolarda alt yazılar aktarımı yapabilirsiniz. Tv alt yazı sistemi ile kendi tv sitenizi kurarken profesyonel tv yayınları yapabilirsiniz.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.