internet tv kurmak

internet tv kurmak;

İnternet üzerinden tv kurmak, günümüzde en güzel hobilerden birtanesi olmaya başladı. Profesyonel internet tvsi kurmak için tüm gerekli ayarları biz yapıyoruz. Tv sitesi kurulumu konusunda “Hazır Tv Sitesi” paketleri ile sizlerde internettv kurabilir ve online internet canlı tv yayını kendi bilgisayarınızdan yapabilirsiniz. İnternet Tv sitenizi dünyanın heryerinden kesintisiz ve kaliteli olarak izleyicileriniz izleyebilir.  Tvkur konusunda ekibimiz en iyi şekilde internet televizyonu sitenizi kuruyoruz. İnternet Tv hem hobi hem de reklam alma konusunda çok gelişmiş bir sistem. Eğlenceyi sevenler canı sıkılanlar veya her türlü televizyon kurarak kendi kanalını kurmak isteyenler için harika bir sistem. Wowza kurulumu ile yapılan internet tv yazılımı profesyonellik konusunda çok başarılı.

İnternet Tv kurulumu, ile tvsitesikur.com firmamız uzman kadrosu ile tv siteniz için size gerek destek gerekse modüler hizmetler vermeye devam ediyoruz. TV yayını yapmanız için bilgisayarınız açık kalmasına gerek yok. Tv sitenizde oynatmayı istediğiniz videoları sırası ile ekleyebilir ve zamanlanabilir playlist oluşturabilirsiniz.

TvSitesiKur, ekibi olarak sizler için hazırladığımız hazır tv tasarımları ve renk değiştirebilir tv sitesi konusunda aklınıza takılan her şeyi uzman paketlerimizde müşteri temsilcilerimiz bilgisayarınıza girerek “Team” yardımı ile sizler için tv yayını nasıl yapılacağı konusunda profesyonel ek hizmet vermektedir.

İNTERNET TV KURULUMU İÇİN NELER GEREKLİ?;

  • Kurulum maliyeti en az 50 TL,
  • TV Alan Adınızın satın alınması,
  • Tv Siteniz için Web Hosting,
  • Tv Siteniz için TV Hosting paketi,
  • Tv Siteniz için auto streaming mp4 alanı,

En iyi internet Tv Siteleri, arasında yer almak istiyorsanız Profesyonel tv sitesi paketlerimizden  birini alarak sizlerde en iyi TV Sitesi tasarımları arasında yer alabilirsiniz. En İyi TV Hosting, hizmeti veren firmamız yüksek hatlı tv sunucu server makineleri ile sadece tv server üzerine kurulan dedicated sunuculardan sizler için kaliteli ip Kamera ve tv istasyonu kurma hizmeti vermektedir.

Tvsitesikur.com Firması olarak sizler için kendi tv sitenizi kurmaya devam ediyoruz. İnternet Tv Kurmak, konusunda Türkiye’nin en ucuz ve en kaliteli internet tv yayınını kuruyoruz.  İnternet Televizyonu, kurmak isteyenler için Profesyonel Tv Sitesi, paketlerimizden aldığınızda ilk ay “TvHosting” hizmeti bizden hediye.

İNTERNET TV NEDİR? İnternet Tv diğer bir adıyla İnternet Televizyonu, herkesin kendi zevk ve tarzına göre tıpkı ulusal tv kanalları, gibi profesyonel olarak canlı görüntülü yayın ve otomatik mp4 oynatıcı sayesinde 24 saat internet üzerinden tv yayını yapmanıza yarayan wowza altyapısında profesyonel streaming hizmetidir. İnternet Tv, sayesinde yayınlarınızı İphone, İpad (IOS cihazlarda) ve Android işletimli Telefon ve Tabletler üzerinden internet tvnizi kolayca internet olan heryerden her ortamdan kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. İnternet Tv yeni nesil tv yazılımı olarak günümüzden popüler radyo medyasından sonra gelmektedir. İnternet Tv ile görüntülü canlı yayın veya sesli yayın aktarımı yapabilirsiniz.

İnternetTV kurulumu için hangi ekipmanlar gereklidir? İnternet Tv kurulumu için canlı görüntü aktarımında kaliteli bir webcam veya tv kamerası gerekmektir. Ses aktarımı için Streio kulaklıklı mikrofon işinizi görecektir. Tv videolarını yayınlamak için herhangi bir şey gerek olmadan size verdiğimiz TV sunucusu yönetim panelinden videolarınızı atmanız yeterli oalcaktır.

İnternet Tv Kurulumu için www.tvsitesikur.com sitemiz iletişim kısmından bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve istersneiz kendi televizyonunuzu hemen online kurdurabilirsiniz.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.