İNTERNET TV AÇMAK

internet tv açmak için sitemiz sizlere hizmet ve destek veriyor. Peki internet tv açmak için ne gerekiyor. İlk önce internet tv nedir bununla ilgili bilgili vermemiz gerek?

İnternet tv nedir? internet tv adından da anlaşılacağı üzere bildiğimiz tv kanallarının internet üzerinden yönetildiği bir yeni televizyon modelidir. İnternet tv açtığınız da tvnizi internet olan tüm platformlarda telefon tablet bilgisyar ve internet bağlantısı olan tüm cihazlarda internet televizyonunuzu herkes kolayca izleyebilir. 

İnternet tv ayrıca sizin kendi mp4 dosyalarınızı yada internet ortamında videolarınızın izlenmesini sağlayan bir yayın platformu yada canlı yayın streaming olarak da isimlendirebiliriz. 

internet tv açmak hakkında çok bilginiz yoksa da firmamız size bunla ilgili detaylı bilgi vermektedir. İnternet ortamında sizlerde kendi tv kanalınızı kurabilirsiniz. Teknolojinin gözünü seveyim derler ya gerçekten de öyle çünkü internet ortamında kendi bireysel televizyonunuzu kurduğunuz da bu gerçekten çok büyük bir eğlenceye dönüşecek kendinize ait bir internt tv açarak canlı tv yayınları yapabilceğiniz gibi yada videolarınızı playlist oluşturarak canlı yayın dışında liste tv yayın programı yaparak da tv kanalınızı izleyenleri kimlerin izlediğini ve tv kanalınızı en çok izleyen ülkeleri görebileceksiniz. Aslında internet tv kurmak çok eğlenceli bizce gelecek çağının yeni teknolojisi olarak istenilenden daha fazla seyredilmeye başladı. 

Birçok kişi youtube tv kanalı kurarak ücretsiz olarak tv kanalı kurmanın ve ücretsiz youtube kanalı ile tv kanalı açabilirsiniz. Peki orjinal lisanslı bir tv kanalı neden açsanız iyi olur. Youtube ile açtığınız tv kanalı bir nevi aslında sadece video kanalıdır. Video video izlemeler yaptırabilir ve gerçek anlamda bir tv kanalı görünümü vermez. Peki ne yapabilirsiniz. İlk önce youtube kanalı açınız ama bir de web tv kanalı açınız örnek olarak www.mavigecetv.com gibi bir tv kanalı açarak tv sitenize logonuzu ekleyebilir yine tv kanalınız da alt yazı yayınlayabilirsiniz. 

internet tv açarak bu tv yayınlarını akıllı telefon ile canlı yayın, tablet ile canlı yayın dizüstü bilgisayar ve masaüstü bilgisayar ile de canlı yayınlar yapabilirsiniz. 

Biz tvsitesikur.com firması olarak orjinal bir tv kanalı yada diğer bir adıyla resmi bir tv kanalı açmanızı ilke kılıyoruz. Sizler de kaliteli ve profesyonel bir tv kanalı açmak istiyorsanız kesinlikle ilk önce dediğimiz gibi tvitesikur altyapında olan bir tv kanalı açmanızı temenni ederiz. 

İnternet tv kurulumunda en çok duyacağınız isimlerden birisi olan web.tv gerçekten profesyonel olarak hazırlamış oldukları bir yazılım ile bir çok tv kanalı açmak isteyenler için ücretsiz tv kanalı açma portalı olarak hizmet vermektedir. Eğer internet tv açmayı düşünüp de maddi olarak para harcamak istemeyenler içinde web.tv sitesini öneriyoruz. web.tv sitesinde sizler de ücretsiz olarak tv sitesi kurabilirsiniz. Peki neden web.tv değil de sizden bir tv kanalı açalım ücretli olarak diye düşünürseniz de web.tv de ücretsiz olarak açtığınız için web.tv nin reklamları sizin tvnizde sizden habersiz olarak oynatılacaktır. Peki bizde yani tvsitesikur.com da nasıl oluyor bizde sizin tvnize herhangi bir sizden izinsiz veya sizden izinli bir reklam paylaşması yapmıyopruz. yani web.tv den açtığınız tv knaalında web.tv sizden para kazanırken bizden açtığınız tv sitesi kanalında bizim size açtığımız orjinal tv sitesinde kendi paranızı kendiniz kazanabilirsiniz. 

İnternetTv ile cepten yayın yapmak, cepten tv yayını yapmak da artık çok kolay, mesela bir futbol maçındasınız ve maçı televizyonunuzu izleyen tüm izleyicilerinize tv kanalınızdan canlı olarak tv yayın ptogramı ile cep telefonunuza kurarak kolayca canlı tv yayınları yapabilirsiniz. Cepten canlı streaming özelliğ olan yeni nesil tv paketlerimiz ile de siz de mobil olarak tv kanalız da canlı yayınlar yapabilir ve aynı zaman da tüm mobil cihazlardan tv yayınlarınızı herkes kolayca izleyebilir. cepten tv yayını yapmak için hangi işletim sistemli telefon olursa olsun onla yapabilirsiniz. Android ve Ios telefonlarda kolayca cepten tv yayınları yapabilirsiniz. Profesyonel olarak kendi yörenize veya kendinize ait bir tv yayını açmak için bizimle iletişim kurarak kendi tv kanalınızı kurabilir ve internet üzerinden hem hobi hem de para kazanacağınız kendi işinizi kuracağınız bir tv kanalı açarak hayatı keyifle izleyebilir veya izlettirebilirsiniz. 

cepten tv yayını yapmak dışında aynı anda sosyal platformalarda da canlı web tv yayınları yapabilirsiniz. İnternet tv yayınlarınızı facebook twitter gibi sosyal ortamlarda da yapabilir ve internet üzerinde sosyal medya üzerinde kendi canlı yayınlarınızı yapabilirsiniz.

İnternet tv açarak kendi tarzınızı belirleyebilir ve isterseniz tv kanalınız da kendi sevdiğiniz videoları, müzikleri, filmleri, özel bireysel veya kurumsal videoları izlettirerek kendi tv yayın akışınızı oluşturabilirsiniz. 

İnternet tv, webtv, internet televizyonu, web televizyonu, sanaltv, santral tv, gibi tüm duyduğunuz kelimeler aslında sadece tvsitesikur yani size özel orjinal bir tv kanal açmasını sağlamaktadır. Gelin sizde kendi tv kanalınızı açtırın ve internet de kendi tv yayınlarınızı yapınız. 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.