İNTERNET TELEVİZYONU AÇMAK

İnternet Televizyonu Açmak, hakkında bilgisi olmayanlar için özel internet televizyonu açmak ile ilgili süper kampanyamız dan bahsetmek istiyoruz. Kurumsal firma olarak Türkiye’nin öncü internet televizyonu açma sitesi tvsitesikur.com da sizler de kendinize ait bir webtv kanalı saçarak internet üzerinde kolayca web tv kanalınızı açabilirsiniz.

internet televizyonu açmak için neler gereklidir? İlk önce internet televizyonu açmak, için bir alan adı (isim tescil) e ihtiyacınız vardır. Yada diğer bir adı ile domain adını firmamızdan ücretsiz olarak alabilirsiniz. Her müşterimiz için her açacağı tv için 1 adet ücretsiz domain firmamız tarafından verilmektedir. internet televizyonu açmak için , yine bir kameraya ihtiyacınız olacaktır. En azından bir webcam ile de internet televizyonunuz üzerinden canlı tv yayınları yapabilirsiniz. internet televizyonu açmak için webcam, kamera, gibi hiç bir cihazınız olmasa da internet televizyonu açmak gerekli olan tv server firmamız tarafından sizlere yönetim paneli ile birlikte verilmektedir. Bu panel ile kendi seçmiş olduğunuz mp4 dosyalarınızı internet televizyonunuza ekleyerek 24 saat profesyonel web tv yayınları yapabilirsiniz. internet televizyonu açmak için birde en önemlisi bir internet tv sitesine ihtiyacınız vardır. Firmamız biz den almış olduğunuz internet tv paket yayın programı ile birlikta hazır internet tv sitesini de ücretsiz olarak vermektedir. 

internet televizyonu açmak istiyorsanız gerekli olan bilgileri tekrar gözden geçirecek olursak.

1- İsim tescili (Domain) Bedava olarak firmamızdan verilmektedir.

2- Webcam, Kamera, eğer yoksa bant yayını ile kendi mp4 dosyalarınızı yayınlayabilirsiniz.

3-  internet televizyonu yayın programı ( firmamız tarafından eğitim ve videolu dersler ile ücretsiz verilmektedir.)

4- internet televizyonu açmak için gerekli olan hazır web tv sitesi ücretsiz olarak firmamız tarafından verilmektedir.

internet televizyonu kurulumunuz yapıldıktan sonra web tv kanalınızı dünyanın her yerinden izleyebilirler. Ayrıca tüm mobil cihazlarda web tv siteniz izlenebilir. Yine aynı zaman da internet televizyonunuz android ve ıphone gibi telefonlarda kolayca izlenmektedir.

internet televizyonu açtıktan sonra logonuzu web tv playerimiz ile kolayca tv sitenizde yayınlayabilir ve yine aynı zaman da web tv kanalınız da alt yazı ekleyebilirsiniz.

internet televizyonu kurulumundan sonra web tv yönetim panelinden sizi kaç kişi izlemiş hangi ülkeden izleyiciniz var ne kadar saat sizi izlemiş herşeyi tüm istatistikleri ve ziyaretçileri kolayca görebilirsiniz.

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.