İNTENET TV KURMAK KAMPANYASI

İNTENET TV KURMAK KAMPANYASI,

İnternet üzerinden web tv kurma kampanyamız ile isteyenlerin kendine ait bir web tv kanalı kurması için gerekli eğitim ve altyapı hizmetini sağlıyoruz. İlk defa internet tv kurmak için başvuru yapacak müşterilerimize göre basit anlatımlar ile hazırlanmış web tv kurulum paketlerimiz ile sizlerde profesyonel olarak kendi web tv kanallarınızı kurabilirsiniz. 

WEB TV KURULUM MALİYET LİSTESİ:

İp Kamera Hosting kurmak istiyorsanız: Aylık 50.00 TL Yıllık 2 ay indirimli 500.00 TL 

Standart İnternet Tv Kurma Maliyeti aylık 90.00 TL Yıllık 2ay indirimli 900.00 TL

Profesyonel İnternet Tv Kurmak İstiyorsanız Herşey dahil ilk ay 750.00 TL sonraki 3 ay ödemesi her ay olarak 100.00 TL olarak alabilirsiniz. Yada Yıllık 1500.00 TL profesyonel bir werb tv internet televizyonu kurabilirsiniz. Üstelik kredi kartınıza 9 Taksit imkanı ile kendi web tv kanalınızı kurarak internet üzerinden sponsor veya reklamlar ile para kazanabilirsiniz. 

Firmamız da ücretli Tv kurulumu ile kendi reklamlarınızdan para kazanabilirsiniz. Neden internet tv satın almalıyım? diye düşünüyorsanız ücretsiz internet tv kurmak istediğiniz de sizin almış olduğunuz stream yayıncılık da ücretsiz internet veren firma ile ilgili devamlı reklamlar gözükecektir. Bu reklamlar hem rahatsız edici hem de izleyicilerinizi olumsuz olarak etkileyecektir. Ama bizim özel olarak profesyonel verdiğimiz internet televizyonu sitesi paketlerinde bizle ilgili herhangi bir reklam olmaz ve izleyicileriniz keyifle sizin televizyonunuzu izleyecektir. Ayrıca banner ve görsel reklamlar ile video reklamları da hazırlayarak internet tv paketiniz üzerinde kendi paranızı kazanabilirsiniz. 

Yine de ücretsiz internet tv kurmak istiyorsanız www.livestream.com sayfasını ziyaret ederek kendi ücretsiz internet tv sitenizi kurabilirsiniz. 

İNTERNET TV KURMAK:

İnternet tv kurmak ile ilgili daha profesyonel bir çözüm sunuyoruz. Sınırsız internet tv kurma paketimiz ile web tv kanalınızı sınırsız kişi online izleyebilir. Evet sadece bizde olan bu paket ile internet üzerinden bir tv kanalı kurmak istiyorsanız ve sınırsız kişi web tv siteniz de sizi izlesin istiyorsanız sadece 900.00 TL bu paket den faydalanabilirsiniz. İnternet üzerinde profesyonel web tv kurmak herkes için şimdi kampanya da, kendi web tv kanalınızı kurabilir ve internet üzerinde sizlerde profesyonel canlı yayınlar yapabilirsiniz.

Ayrıca internet tv kuran müşterilerimiz facebook, android, ıphone, tablet v.b tüm mobil cihazlar ve sosyal medya üzerinde profesyonel olarak canlı yayınlar yapabilir. 

İNTERNET TV SİTENİZİ tüm mobil cihaz ve tabletler üzerinden izleyicileriniz kolaylıkla izleyebilir. Ayrıca internet tv kanalınız için android uygulaması, ıphone uygulaması da yapmaktayız. Profesyonel bir web tv kanalı kurmak için doğru yerdesiniz. Tıpkı ulusal tv kanalları gibi sizlerde çok profesyonel bir yayın akışı yapabilirsiniz. Ayrıca kendi tv stüdyonuzu da kurabilirsiniz. 

Profesyonel web tv canlı yayın yapmak için gerekli olan tüm programları ve dökümanları da sizler için sunuyoruz.

Web tv sitenizi kolayca yöneterek canlı yayınlar yapabilir ve internet tv paketiniz ile sizlerde admin panelinden kolayca reklamlarınızı ekleyebilirsiniz. Profesyonel bir web tv sitesi kurmak için sizin için çalışıyoruz. Firmamız ilk internet radyosu kuran firma olarak binlerce müşterisine hizmet veriyor. Tv konusunda da gelişmiş yönetim paneli ve hazır televizyon sitesi paketlerimiz ile sizlere kaliteli internet televizyonu kurmak için gerekli olan tüm yardım ve desteği sağlıyoruz.

tvsitesikur olarak İNTERNETTV, CANLI YAYIN, İPTV, WEBCAST, TV STREAMİNG, IP KAMERA HOSTİNG, HAZIR WEB TV SİTESİ  gibi tüm hizmetleri tek bir noktadan satın alabilirsiniz.

 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.