HAKKIMIZDA

İnternet Televizyonculuğu konusunda hizmet veren kuruluşumuz Profesyonel olarak Web TV alanında başta Türkiye olmak üzere Dünyanın bir çok yerinde İnternet TV hizmeti vermektedir.  Başta Almanya, İsviçre, Hollanda, İtalya, Avusturya, Kanada, Yunanistan olmak üzere 100’lerce Ülkede TV yayın hizmeti vermeye devam ediyoruz. Özellikle İngilizce Konusunda Eğitimli Personelimiz ile Yurt dışı kapsamında yabancı müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

TV kurulumu konusunda uzman yazılım ekibimiz ayrıca Programlanabilir ve Profesyonel TV otomasyon programı ile TV Sitenizde otomatik siz başında olmasanız da Reklam, Haber, Klip V.b videoları otomatik olarak hangi saat hangi günde yayınlanmasını istiyorsanız TV sitenizi o şekilde kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca TV sitenizden Web cam, Kamera, Telefon v.b cihazlar ile canlı tv yayını yapabilirsiniz. İP Kamera paketlerimiz ile ip bazlı kamera yayınları yapabilirsiniz.

Kurumsal Firmamıza TV Kurulumu konusunda iletişim konusunda ulaşmanız da çok kolay, Ayrıca Firmamızı yerinde ziyaret edebilir Yazılım veya Geliştirme konusunda firmamızdan AR-GE yardımları alabilirsiniz. Kendi TV sitenizi kurmak istiyorsanız gerek Mağaza, Market, Parti, Spor, Belediye, Bireysel v.b şekilde firmamız sizler için birçok öneri ve TV sitenizi geliştirme konusunda yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de ilk İnternet Televizyonu kuran firma olarak sizlere hizmetimizi artık yeni sitemiz üzerinden kurumsal olarak vermeye devam ediyoruz.

2000 Yılında Web Tasarım, 2016 Yılında Ajans olarak kurulan firmamız Yeni nesil TV yayın hizmetlerinde de profesyonel olarak hizmet vermeye devam ediyor. Firmamız başta Web sitesi tasarım hizmetleri vermekle birlikte TV Ofisimiz ile de sizlere sadece tv hosting hizmetleri ve TV sitesi kurulum hizmetleri vermektedir.  Ayrıca Radyo Hosting hizmeti ve radyo alanında birçok ürün geliştirici olarak Türkiye’de bilinen RT altyapısında hizmet vermektedir.

TV KURULUMU, konusunda hiç bir bilginiz olmasına gerek yok. Mp4 kaynaklı video dosyalarınızı tut sürükle mantığı ile ister panel yardımı istersenizde FTP denilen sistem ile kolayca server alanlarımıza yükleyebilir. Saat Gün bazında programlayarak otomatik olarak tv yayını yapabilirsiniz.  Profesyonel bir tvyayını yapmak istiyorsanız bilgisayarınızın açık kalmasına gerek kalmadan 7/24 saat kesintisiz ve HD kalitede Dijital Canlı tv yayını yapabilirsiniz.

SANNAL TV KURMAK, A’dan Z’ye herkesin bütcesine göre hizmet vermektedir. Ulusal Bir TV kurmak isteseniz Milyarları gözden çıkartmanız gerekirken TV istasyonu kurmak 500 TL maliyet ile başlamaktadır.  TV kurmak internet üzerinden oldukça kolay…

İnternet TV için 10 Senelik tecrübemiz ile sizler için yeni dijital platformda profesyonel Tv Yayın hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İNTERNET üzerinden TV Sitesi kurmak artık çok kolay. Firmamız Sizler için en iyi profesyonel kalite de TV istasyonları kurmaya devam ediyor. Kendinize ait bir tv sitesi kurmak istiyorsanız hiç düşünmeyin biz sizler için kuruyoruz.

TV SİTESİ kimler kullanabilir.  Tv sitesini isteyen herkes kullanabilir. Genel Olarak Kullananlar Kuruluşlar olmak üzere, Spor yayını yapmak isteyenler, Belediyeler, İl-İlçeler, Kişilel Hobi İsteyenler, Para kazanmak isteyenler, Sanatçılar, Bakanlıklar, Anonim veya Limited Şirketler, V.b 100lerce alanda TV Yazılımı kullanılabilir.

Firmamız TVKurmak konusunda tamamen profesyonel olup Yüksek hatlı Dünyanın en hızlı Hosting Sunucuların da 10 Gbit hızlı makinelerde kesintisiz tvyayını hizmeti vermektedir.  WebTV canlı yayın yapmak isteyenler için ideal olan sunucularımız birçok kişi tarafından güvenle tercih edilmiştir.