Ders Web Tv Kurulumu

Ders Web Tv Kurulumu

Sizlerde internetten alan derslerini ilk öğretim ve lise öğrencilerine veya müzik aletlerini  öğrenmek isteyenlere videolu anlatım sağlayıp ders mi sunuyorsunuz. Öğrencilerinize özel ders vererek mi bu alanda adınızı duyurdunuz? Peki öğrencilerinizin tümünü aynı noktada birleştirmeye ve birçok farklı öğrenciye ulaşarak adınızı duyurmaya ne dersiniz? Aynı zamanda tüm videolarınızı ulaşmaları sağlayarak kaçırdıkları veya tekrar izlemek istedikleri dersleri kolaylıkla bulmalarını sağlamak ister misiniz? Nasıl mı? İşte hizmetlerimiz

Kuruluşumuz olan www.tvsitesikur.com olarak internet televizyonu kurulumu sağlamaktayız. Web tvler ile sizleri online bir televizyon sitesine sahip edip, tüm kontrolleri elinize alarak dilediğiniz yayınları yapabilirsiniz.

Sizlerde öğrencilere hizmet ederek, videolu ders anlatımları sayesinde eğitim vermek yurt dışında ki öğrencileriniz dahil olmak üzere bir ortamda toplama fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun için, öncelikle kendinize bir ders web tv kurulum gerçekleştirip, videolu dersleriniz veya canlı yayınlar ile siteniz üzerinden yayın yaparak bunu sağlamak oldukça kolay. Hizmet detaylarımız ve fırsatlarımız için destek hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.