Çocuk Web Tv Kurulumu

Çocuk Web Tv Kurulumu

Uzmanlar çocukların özellikle 0 – 9 yaş çocukların televizyonlardan bazı saatlerde izlemeleri ve belirli süreler ile izlemeleri, aynı şekilde de teknolojik ürünlerden uzak kalmalarını istese de bu pekte mümkün değil. Çizgi filmler, dizi filmler, çocuk yarışma programları vb birçok içerik her geçen gün çocukları ilgisini çekmekte ve kendi dünyalarına almaktadırlar. Hal böyle olunca artık istediği çizgi filme, yarışmalara veya kahramanlara ulaşmayan çocuklar asabi olmakta, hırçınlık göstermektedir. Peki çocuklara hitap eden bir televizyon istasyonuna sahip olmak istemez misiniz?

Kendinize ait bir web sitesi kurulum sağlayıp ve bu şahsı televizyonunuzu web çocuk tv olarak belirlemeye ne dersiniz?

Bizler, www.tvsitesikur.com olarak, internet televizyonu kurulumu sağlamaktayız. Amatör, kurumsal, bireysel, profesyonel anlamda web tv kurulum gerçekleştirmekteyiz. Bunlardan bir tanesi de çocuk internet televizyonu kurulumudur. kuruluşumuzdan, gerekli alt yapımız ve uzman kadromuz ile çocuklara ait bir televizyon kurulumu hizmeti alabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek bir isim ve içerik olarak onlara hitap ederek çocukların vazgeçilmez televizyonları arasında kendinize yer bulabilirsiniz. Şahsınıza ait olan bu televizyonlarda

  • Çizgi filmler yayınlaya bilir
  • Canlı tv yayınları yapabilir
  • Canlı yayın sunabilir
  • Eğitici nitelikli videolar yayınlayabilir
  • Çocuk sevdikleri kahramanların yer aldığı filmler yayınlayabilir
  • Türkçe kontrol paneliniz ile dilediğiniz saatlerde, dilediğiniz yayınları yayınlayabilirsiniz.

Bizlerden kurulumun sağladığınız tv siteleri ile 7 gün 24 saat kesintisiz hd kalitesinde yurt içinde ve yurt dışında online yayın yapabilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.