Cepten WebTv Yayını Yapmak

İnternetin olduğu her yerde wifi veya 3G ile cep telefonlarınızdan Android veya İphone fark etmeksizin canlı webtv yayınları yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Web tv kurmak isteyenler için herhangi bir kamera veya aparat ihtiyacı olmadan kendi web tv kanalınızı amatör veya profesyonel olarak kurabilirsiniz.

Web tv kurulumu için gerekli alt yapı ve sunucu hizmetleri firmamız tarafından radyo hosting paketleri ile birlikte verilmekte olup kurumsal veya bireysel kendi web tv kanalınızı kurabilir ve internet televizyonculuğunu ister hobi isterseniz de para kazanmak için kullanabilirsiniz.

Web tv paketlerimiz wowza altyapısında olup cep telefonu ile canlı yayınlar yapabilir HD olarak kaliteli yayın aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Android telefonlar ile web tv yayını yapabilir yine aynı zamanda android telefonalr ile web tv kanalınızı donma kesinti olmadan full hd olarak izleyebilirsiniz.

İphone ios işletimli telefonalrdan web tv yayını yapabilir yine aynı zamanda iphone telefonlardan web tv kanalınızı ilzyebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.