CANLI TV YAYINI KURULUMU

Canlı tv yayını kurulumu, için özellikle en çok kullanılan ücretsiz tv yayın programı live encoder ile nasıl web den tv yayını yapabilirsiniz internet üzerinde Canlı tv yayını kurulumu için neler gereklidir şirketimiz tamamen online canlı tv kurulumu için açılmış olan bir firmadır. Kendi web tv canlı yayın kanalınızı oluşturarak internet üzerinden web tv yayınlarınızı yapmaya siz de hemen başlayabilirsiniz. 

Canlı tv yayını kurulumu için ilk önce sizin seçmiş olduğunuz isim tescil ile birlikte radyo tv kanalınızın web sitesini firmamız tarafından kuruyoruz. Daha sonra kurmuş olduğumuz web tv sitesi kanalınızı nasıl yöneteceğiniz konusunda videolu anlatımlarımız ile admin panelinizden kolayca tv kanalınızın sitesine haber, duyuru, altyazı, yayın akışı düzenleyebilir ve kendi tv web kanalınızı kurarak internet üzerinden hem hobi tv kurabilir hem de para kazanabilirsiniz. 

Canlı tv yayını kurulumu için hiç uğraşmadan tüm gerekli olan herşeyi biz kuruyoruz. Siz canlı tv kanalınız için gerekli olan alan adını belirlemeniz yeterlidir. Geri kalan herşeyi firmamız sizler için kuruyor. web de siz de kendi tv kanalı istasyonuzu kurabilirsiniz. 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.