CANLI TV SİTESİ KURMAK

canlı tv sitesi kurmak, istiyorsanız tvsitesikur firması olarak sizlere internet üzerinden nasıl bir canlı tv sitesi kurabilirsiniz bununla ilgili destek ve yardım veriyoruz. canlı tv sitesi kurmak, için gerekli olan tv yazılım ve programlar firmamız tarafından sizlere gönderilmektedir. canlı tv sitesi kurmak, için gerekli tüm alt yapı ve tv hosting firmamız tarafından sizlere rtmp desteği ve rtmp player desteği ile gönderilmektedir.

canlı tv sitesi kurmak,  ilk önce kendinize ait bir tv sitesi ismi belirlemeniz gerekmektedir. tv adınızı belirledikten sonra tvsitesikur.com sitemizden bir tv sitesi paketi online satın alarak 1 gün içerisinde gerekli kurulumların tamamlanması beklenmektedir. Tv siteniz kurulumu yapıldıktan sonra nasıl tv de canlı yayın alırsınız yada web tv paketiniz de nasıl online canlı yayın yapabilirsiniz bununla ilgili videolu eğitimimizi izledikten sonra online canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. 

canlı tv sitesi kurmak, ile ilgili en büyük düşünceniz tv sitesi adınız olabilir kaliteli ve iyi bir tv sitesi adı seçtiğiniz de marka tv adı olabilirsiniz. internet televizyonu kurmak için sizlerde firmamızdan kaliteli bir tv adı belirledikten sonra internet üzerinde canlı tv yayınları yapamaya başlayabilirsiniz. 

canlı tv sitesi kurulumu yaptıktan sonra facebook üzerinden canlı tv yayınları yapabilirsiniz. Canlı tv yayını yapmak için gerekli olan bir çok program ve dökümanlar mevcuttur bunlar ile ilgili detaylı bilgi ve programları sitemizden online ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

canlı tv kurulumu ile ilgili programları sitemizden ücretsiz indirebilirsiniz. 

KAMPANYA İNTENET TV

İNTERNET TV SİTESİ HERŞEY DAHİL 2017

TvSitesikur

radyo_satin_al

radyo_demo

radyo_demo_siteyi_incele

radyo paketini incele

1 Yıllık Web Hosting ve Domain Hediye

1 Aylık Tv Hosting  Hediye

Iphone ve Android Telefonlarda İzlenme Özelliği

Gelişmiş Yönetim Panelli Web Sitesi

Facebook Üzerinden Canlı Yayın İmkanı

Mobil Telefon ve Tabletlerden Canlı Yayın İmkanı

PAKET FİYATI: 1500,00 TL yerine 750,00 TL

( Kampanya 30 Ekim 2016 Kadar Geçerlidir.)

İZLEYİCİ LİMİTİ=  (Anlık *250* İzleyici)

(Ertesi ay yayın için 100 TL ödersiniz.)

ÖRNEK SİTE

 www.mavigecetv.com

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.