Belediye Tv Kurulumu

Belediye Tv Kurulumu

Televizyon ve internetin hayatımızda her yaş kesiminde yer alması ile birlikte dijital yayıncılık ta bir o kadar ilerledi. Dijital yayıncılık yani internet televizyonları her  gün hayatımıza girmektedir. Önceki yıllarda amatör veya bireysel olarak kurulumu sağlanan internet tv ler artık profesyonel ve kurumsal anlamda da kullanılmaktadır. Bu alanlardan bir tanesi belediye internet televizyonlarıdır.

Belediye tv kurulumları, özellikle büyük şehir belediyeleri için adeta bir fırsat halinde. Özellikle Avrupa da sıklıkla gördüğümüz eyalet televizyonlarını sizlerde kurulumu sağlayarak

  • Belediye hizmetlerinizden
  • Seçim kampanyalarından
  • Reklam – tanıtımlardan
  • Yapılan çalışmalardan
  • Vaatlerden
  • Duyurular ve kamu spotlarına kadar birçok bilgiyi paylaşabilirsiniz.

Aynı zamanda tüm bunları canlı yayınlar veya videolu görsel içerikler ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz saatlerde yayın yapabilirsiniz. Belediye yönetimi sadece bir kamera ve mikrofon yardımı ile canlı yayın yaparak hedef kitlelerine ulaşabilirler.

Sizlerde belediye tv kurulumu alanında hizmet almak ve kendi belediyenizin ismini taşıyan bir internet televizyonuna sahip olmak için destek hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ve kurumsal anlamda sizlere web internet kurulumu sağlayıp sizlere yayın yapmanızı sağlamaktayız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.