Belediye Televizyonu Kurulumu

Belediye Televizyonu

Web tv ler adeta aldı başını gitti. Son yıllarda çığır açan web televizyonlarının artık son noktası olarak kurumsal web tv ler gündeme geldi. Bu kurumlardan bir tanesi de belediye televizyonudur.

Belediye televizyonları özellikle yurt dışında eyaletlerin kurulum sağlayarak yurt içinde ve yurt dışında online izleyicilere ulaşmalarını sağlamaktadır. Birçok belediye icraatlar, çalışmalar, reklam – tanıtım ve duyurular gibi birçok alanda yayın yapmaktadırlar. Aynı zamanda diledikleri takdirde belediye yönetimlerine eğitim içerikleri, kamu spotları yayını yapmaktadırlar. Konferanslar, toplantıları farklı bölgelerde ki çalışanlar ile buluşma sağlanabilir. Aynı zamanda dilenilen yayının yapılabileceği gibi aynı zamanda kontrol panelini kullanacak olanlar Türkçe panel sayesinde kolaylıkla yayın yapabilir ve diledikleri saatlerde bu yayını yayınlayabilirler.

Sizlerde belediyelerinizin ismini taşıyan bir belediye web tvsine sahip olarak vatandaşlara bu televizyon üzerinden yayın yapmak isterseniz bizlerle iletişime geçeniz. Kuruluşumuz olan www.tvsitesikur.com olarak gerekli alt yapıya sahip olarak sizlere internet tv kurulumu gerçekleştirmekteyiz. Sizlere tüm ihtiyaçlarınızı düşünerek internet televizyonlarınızı kurup, yayına hazır bir şeklide sizlere teslim etmekteyiz. www.mavigecetv.com ve www.isvcretv.com gibi profesyonel anlamda kurulum sağlamaktayız. Sosyal medya ve akıllı cihaz desteği ile google play storede sizlerinde televizyonları yer alsın.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.