Azerbaycan TV Sitesi Kur

Türkiye’nin ve tüm dünyanın her yerine web tv kurulumumuz devam ediyor. Azerbaycan dan bir çok müşterimiz olduğu gibi işte satış öncesi sorular.

Lakin ben almak isterken kompaniya elaninizda 750.00 TL yazildiği halda toplam para kaydi 800.00 TL olyor. Bu sebebden bir kac soruya cavab vermeyinizi rica ediyorum.
1) Bu kompaniyada 750 TL neden almak isterken 800 TL hesablanır?
2) Bene ait com domeni başka servere aitdir, sizdən org ve ya net domeni seçmekle paket alandan sonra kendi com domenimi sizden aldığım siteye eklemeyim sonradan nasil mümkün olacak?
3) Paranı kredi karti ilə yatıraram, daha sonrakı ödəmələrdə beni habardar etmeden kredi kartımdan ödemelere göre otomatik para çıkılacakmı, yoksa beni habardar edeceksiniz?
4) Paranı ödəyəndən həmən sonra hanki müddete aldığım kompaniya paketini tv sitesi ile birlikdə göndəryorsunuz?.
5) Kompaniya paketində domen hediyye kayd ediliyor, lakin almak istedigimdə domenin parası ayrıca hesablaniyor. Bu neden böyle?
6) Bu 750 TL (1 aylik yayin paketi hediyye) kompaniya tv paketinin 1 yıllıq tv yayin hostink paketi ile birlikdə (250 izleyici sayi) kac para ödəməyim lazım və sonradan izleyici sayını artırmak isteyerken para nasıl hesablaniyo?
Rica ediyorum bu son sorularim. Sizden tv paket almaqda israrlıyam, fikrim ciddidir, bu sebeden de daha mükemmel ve geniş cavaplar bekliyorum. Almak istediyim bu mesajda ilgiləndiyim kompaniya vebtv yıllık hər şey dahil olan paketidir.
Teşekkürler.

Rahman bey,

siparişinizi biz oluşturduk. 750.00 tl domain kampanyası da vardı o bittiği için 800tl olmuş biz 750tl olarak düzenledik.

domain adınızı ns3.girdapajans.com ns4.girdapajans.com yönlendirme yapabilirsiniz.

otomatik kredi kartı çekim olmaz biz sizi arıyoruz yada sms mail atıyoruz ödemeniz geldiğinde.

ödemeden sonra tv sitesini kurup size bilgileri mail ile gönderiyoruz.

ilk ödeme de 750tl ödüyorsunuz 1 aylık 250 izleyici sonraki ay ödemeye başlıyorsunuz ilk ay hediye. aylık 100tl ödüyorsunuz.

Yıllık paketi alırsanız 1500.00tl 250 izleyicili.

You can leave a response, or trackback from your own site.

wp-content/uploads/2015/10/tvsitesi.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Websiteniz

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.